tony2412

Jak nastavit jazyk v Aliexpressu?

V nastaveí jsem klepl na polštinu,čeština tam není, a teď to mám v polštině a Google mi to nepřeloží.před tím jsem to měl v angličtině a to mi google přeložil, chci to vrátit zpátky ale v nastavení angličtina není, jak je to možný? Ani před tím tam nebyla než jsem to nastavil na tu polštinu, jak to mám nastavit na tu původní angličtinu? Tyhle jazyky nabízejí v Aliexpress Multi-jazykových mutacích : Pусский , portugalština , španělština , francouzština , němčina , italština , holandština , turečtina , japonština , korejština , thajština , Vietnamci , arabština , hebrejština , polský… A angličtina nikde a přitom se mi to původně zobrazovalo v angličtině ☹ // Češtinu jsem v mutacích nenašel, i když něco v češtině se zobrazuje ale přímo v nastavení čeština není, ale popis zboží byl v angličtině a googl mi to přeložil a teď to ale mám v polštině a jsem v (_!_) a i kategorie zboží jsou v polštině a nemůžu to vrátit do původního stavu! V mutacích prostě angličtina není......

Nejlepší odpověď
gecco

Na Aliexpresu čeština je…
Netuším, co sis kde a jak ´nastavil´, ale zkus (třeba Ccleanerem) promazat to, co sis různě postahoval a ponastavoval (co chceš si zazálohuj)…
😉
BTW – používat na Aliexpresu češtinu je problematické – a používat Googlův překlad je zvrhlé…
Nechceš se raději naučit anglicky??
😉

Další odpovědi
jirkajirka

Než se naučíš anglicky tak zboží které chceš už nebudou vyrábět. https://search­.seznam.cz/?q=a­liexpress+v+%C4%8De%­C5%A1tin%C4%9B&oq=a­li&sgId=xJkBh0IT_XxN9xZo­6hM-hhwokS4jzi4bkS4NYG-ok7%3D%3D&thr­u=sug&su=c&aq=2&sou­rceid=szn-HP

Arne1

co ti vadí na polštině ?

mosoj

http://imgway­.cz/s/6q9

cochee

To je zajímavé, nemůžu tento jev reprodukovat 🙂 přeložím do polštiny, ok, pak odkliknu jinam a je to zpátky na angličtině. (Firefox)