Jak nastavit hudbu na FB?

Ahoj, jde něják na FB nastavit, aby při návštěvě mého profilu začala hrát nějaká hudba? Jak to nastavit? Viděla jsem to na různých webech, blozích a tak, chci tam mít píseń, kterou miluji a chci, aby se o ní moji přátelé i lidé dozvěděli, ta píseň vyzařuje mne a co cítím, a chtěla bych tu hudbu i měnit. Jde to? Nějaký program, doplněk do prohlížeče nebo něco? Aby na to člověk nemusel klikat, aby se to samo zaplo. Dík za odpověď 🙂

Odpovědi
nikolqa.o

Trošku jsem googlila a myslím, že žádný doplněk do prohlížeče ( jako pro změnu vzhledu FB – ten je ) neexistuje.. A hlavně hudba na FB profilu je proti " nějakým pravidlům FB " nebo tak nějak jsem to četla..

Existuje pouze aplikace na FB, které to umožní, ale pouze tak, že si návštěvník tvého profilu písničku sám spustí.. Více zde: http://www.hob­byportal.sk/pc-a-technika/inter­net/vychytavky-na-facebooku-hudba-na-profilu-a-stop-otravnym-pozvankam
Doplňuji:
Automatické přehrávání hudby, když přítel navštíví Vaši stránku, je v rozporu s pravidly Facebooku. Pro více informací by to chtělo projít podmínky Facebooku https://www.fa­cebook.com/po­licies/?ref=pf..