Brunette56

Jak nastavit heslo u alba na rajče.net ?

Ahoj, potřebuji poradit. Založila jsem si účet na webu rajce.net a chtěla bych, abych si fotky a alba mohla prohlížet jen já a určití lidé. Viděla jsem, že se dají alba zaheslovat, ale nevím jak to mám provést. Poradí mi někdo, prosím? A když album skryju, tak ho neuvidí nikdo kromě mě ?

Odpovědi
putující

Postup máš v nápovědě když stahuješ fotky do alba na Rajčeti. Je tam tabulka kde vyplňuješ jestli se fotky týkají třeba dovolené, přátel, přírody a taky je tam možnost jestli chceč, aby bylo tvoje album veřejné. Když zatrhneš, že ne tak se tě to taky zeptá jestli chceš dát heslo. Vyzkoušej, nic to není.

erna45

Chcete-li nastavit heslo u alba na Rajče.net, postupujte následovně:

Přihlaste se do svého účtu na Rajče.net.
Přejděte na stránku svého alba.
Klikněte na tlačítko Upravit.
V sekci Nastavení zaškrtněte políčko Přístup s heslem.
Do pole Heslo zadejte heslo, které chcete pro přístup k albu použít.
Heslo potvrďte v poli Heslo znovu.
Klikněte na tlačítko Uložit.
Po uložení nastavení bude album přístupné pouze uživatelům, kteří znají heslo.

Basketball Stars Unblocked is a popular online basketball game that can be played for free on any computer or mobile device.

dougrile

If the platform supports password protection, there might be an option to set a password for the album. You can usually enter a password of your choice, and then only those who know the password will be able to access the album like pico park game