Shizuka

Jak nastavit GIF jako tapetu plochy ?

Aby se na té ploše i hýbal…
mám win 7
Doplňuji:
to jsem zkoušela ale to umožňuje jenom formátům AVI
a né GIF :/

Odpovědi
cochee

Ve Win 7 právěže nijak. Ve starších Win to šlo (určitě XP), Microsoft to ale přestal podporovat, jelikož jde o druh bezpečnostní díry.

Zkus program Dreamscene, má to být jakási alternativa, ale vůbec nevím, o co jde, jenom jsem o tom četl.

Bedy

Kdybyste trvala na použití toho GIFáku jako tapetu plochy, můžete si ho přes program Format Factory překonvertovat do toho GIFu.
Při instalaci odmítněte ASK Toolbar a jiné programy, co bude program nabízet.

Osobně si myslím, že ten animovaný obrázek na pozadí bude dost brzdit počítač.

M.

Zpomalo by to počítač a taky gif-y nemají většinou velké rozlišení, takže by to stejně ve většině případů stálo za nic :)