MonkeyKing

Jak nastavit, aby se v programu neotevírali soubory?

Například v iTunes všechny MP3 – chci používat KMPlayer, ale nevim jak
nebo v ZONER PHOTO STUDIO se otvíraj všechny obrázky – co s tím?

Odpovědi
Lamalam

Předpokládám, že máš Win. Výchozí program pro otevírání různých souborů se nastavuje v „Možnosti složky“ > „Typy souborů“.

mosoj

V Zoneru se správně otevírají všechny obrázky ( náhledy) v daném adresáři. Chceš-li vidět pouze jeden obrázek přepni se do prohlížeče.

Tamto ostatní bude podobné, nepoužívám to. My si se ženou zpíváme sami.

dr.luha

Pravým tlačítkem můžeš zvolit výchozí program pro daný soubor.