JájsemRaibek

Jak nastavit, aby se ukazovala v nabídce složka?

Lze nějak nastavit, aby se zobrazovala na levé straně průzkumníku ve windows xp home pevně složka, např. obrázky?
Jde o to, že pokud si otevřu např. disk C, tak vlevo je okýnko ve kterém je: Další místa a dále: Tento počítač, Dokumenty, Sdílené dokumenty a Místa v síti.
Je možné, aby tam bylo uvedeno i Obrázky?
Jinak složka Obrázky se tam ukáže až pokud se proklikám do dalších složek.
Doplňuji:
Takže ještě jednou.
Potřebuji, aby stále byla složka Obrázky na levé straně a to v oddíle Další místa. Ne jinde, ne jinak.
Určitě by to mělo jít přes regedit, jenže tak jak navrhoval/a argy, tak jsem sice našel ale nic tam není.
Zde přiložený obrázek, kam chci dát složku obrázky.
http://2i.cz/8bda5872­a1

Nejlepší odpověď
badisko

no jasne ze jo ..klikni na start >vlastnosti>nabidka start (vlastni )pak upresnit a tam jsou Polozky nabidky start a vyberes slozku obrazky a Zobrazit jako Odkaz ..no a das OK a pouzit …a v nabidce start se ti bude zobrazovat zlozka obrazky ..
Doplňuji:
jo tak ty mylis tohle …v okne tak to nevim …

Další odpovědi
arygnoc

dá sa to v editori registrov.
spusťte príkazový riadok a tam cmd.
regedit
etner
v otvorenom editori dajte vyhľadajte (úpravy/hledat) „Další místa“ (bez úvodzoviek) a pridajte položku (cesta k adresáru musí byť absolútna)

Doplňuji:
Takže ještě jednou.
Potřebuji, aby stále byla složka Obrázky na levé straně a to v oddíle Další místa. Ne jinde, ne jinak.
Určitě by to mělo jít přes regedit, jenže tak jak navrhoval/a argy, tak jsem sice našel ale nic tam není.
Zde přiložený obrázek, kam chci dát složku obrázky.
http://2i.cz

ako som písal, toto sa dá dosiahnuť iba editáciou v registroch (aspoň u XP, podľa obrázku predpokladám že sa jedná o XP), preťahovanie zložiek tam nefunguje.Druhá možnosť je mať na disku adresár download/obrázky a sú to iba 3 kliky.

Väčšina prehliadačov si pamätá kam má ukladať aké súbory, prípadne si to treba nastaviť v prehliadači.

briketka10

já jedu na PC a hledám jpg.nebo doc.a film co stahuju
podle názvu si dávám na plochu a zástupce hned mažu
to samé s hudbou, jinak vše se mi ukládá do Stažené
soubory a pak si to třídím – každý má svůj systém – já mám
tendle a jsem s ním spokojená :D
jinak mám OS Vista
myslíš toto ??

anonym

Si ji přetáhni kam potřebuješ viz obr http://2i.cz/5dbc3e14­c7

briketka10

tak si vytvoř /nová složka/ pojmenuj OBRÁZKY a do
ní naházej všechny ty obrázky a k těm se proklikej,
stáhni je na plochu a pak vymaž těžko radit na dálku :(

briketka10

a v jaké složce máš tedy ty obrázky ??

JájsemRaibek

No úplně normálně, C/a ted hafo složek, jako je …, …, dokument seting/dokumen­ty/obrázky

JájsemRaibek

Briketko ne to nemyslím.
Jde mi o to, že já mám zase složku stažené soubory a pokud chci z nich přesunout stažené obrázky do složky obrázky, tak se tam musím proklikat.
Kdyby však byla na levé straně v Dalších místech pevně složka obrázky, tak bych na to jen kliknul a byl bych tam.
Takto se musím proklikat několika složkami než se tam dostanu.

JájsemRaibek

badisko děkuji, ale o složku start se mi nejedná.
Otevři si např. disk C a co vidíš na levé straně?
Práce se systémem, Práce se soubory a složkou, Další místa, Podrobnosti.
No a já bych chtěl, aby se mi v oddíle Další místa ukazovala pokaždé! složka obrázky.

badisko

jojo ja te pochopil az pozdejc :D..