irij

Jak nastavit aby při zadání 1. písmene se objevila všechna jména a byly k dipozici všechna hesla pro vstup do em. adres

vstup do email. adres všech uživatelů PC SEZNAMU
Doplňuji:
Mám několik svých adres podle kategorií a zdržuje mne stálé zadávání hesel

Odpovědi
Myšák V.

Já nevím ale já používám operu a tam se mi objeví vždy po prvním zadání prvního písmene název,třeba emailu a po kliknití samo i heslo…pokud jsem zadal pamatování hesla…jinak CTRL+enter najednou…Ale jinak používám neprolomitelné heslo))))))…V j­ednoduchosti je krása…A hlavně mám email seznam.cz jen pro zábavu a jinak ho nepoužívám a dokonce ani svým přátelům ho nedávám jen tak.Ty věčné emaily typu.pps mě neskutečně serou…