smoulinkaq

jak nastavim spravně poštovniho klienta?

Nejlepší odpověď
chudst

Nerad vidím odpovědi „použij wiki“ či „použij google“, ale tady jednoznačně doporučuji použít Google. Existuje spousta poštovních klientů, a také vlastní nastavení se liší od poskytovatele Vašeho emailu a Vašeho internetu.

  1. Doporučuji začít s dotazem: „jak nastavit outlook“ (či thunderbird, apod.)
  2. Vyjedou vám návody. Budete muset vyplňovat POP3 (a další věci) – opět zadáte „POP3 seznam“ (či kde máte emailovou schránku) a všechno si postupně dohledáte.
  3. Není to úplně triviální. Resp. nastavit přijímání pošty je celkem v pohodě, ale nastavit odesílání pošty může být občas drobný problém.

Další odpovědi
jáára

správně nastaveného klienta poznáš podle toho, že odesílá a přijímá poštu :D

anonym

zkus sem napsat jakého používáš klienta, pak zkusím srozumitelně popsat POP3, IMAP