Avatar uživatele
Kelt

Jak nastavím platbu pomocí inkasa na internetovém bankovnictví?

Dal jsem platbu trvalým příkazem, ale chtějí, abych to dal na inkaso, aby si mohli částku strhávat podle počtu dní v měsíci. Když jsem šel do spořitelny, aby mi to udělali, tak je to prý za poplatek 100 Kč. Zrušit trvalý příkaz umím, ale nevím, kde je to inkaso, v které části. Pracuji v George a podle návodu bych to mohl zkusit. Poradíte, kde najdu inkaso a jak nastavím danou částku a daný účet, na který se bude převádět? Pokud s tím má někdo zkušenosti? Děkuji.

Zajímavá 0 před 1287 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hufnágl

Tady bys se mohl poučit.

Zdroj: https://www.csas­.cz/cs/caste-dotazy/jak-v-georgi-nastavim-sipo-nebo-inkaso

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Používám taky George. Kliknu na stav účtu zelenými čísly. Najdu si INKASA/SIPO dále NOVÁ PLATBA, a vybrat souhlas s inkasem, nebo SIPO.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

George neznám, ale obávám se, že bude mít spousta funkcí spíše ke škodě na přehlednosti internetového bankovnictví. IMHO internetbanking slouŽí k tomuto: zadat platbu (vč. případného trvalého příkazu), povolit inkaso, najít minulý pohyb a případně stáhnout výpis (formální přehled minulých pohybů). Inkaso se povoluje tak, že se zadá, jaký účet může inkasovat, případně jak často a v jakém maximálním objemu.

Upravil/a: Pepa25

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání