panenka

Jak nastasvit na nokii C5 FREKVENCE STANIC aby šly?

Dobrý den mám před sebou Nokii C5 a mám sestře nastavit frekvence stanic můžete mi prosím kdo tento telefon máte poradit jak frekvence na tomto telefonu vyhledat,jak je uložit aby jí to šlo?děkuji
Doplňuji:
už jsem štelovala svůj Samsung,dceři LG,TELEFON mOBY ALE U NOKIE TÉTO MI TO NEJDE

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud znáte frekvenci stanice v Mhz tak ji nastavte. Ale divil bych se, že by to nemělo automatické vyhledávání stanic. To mají dnes i rádia z pouti od Vietnamců !! Po naladění se klepne na „uložit“ nebo něco podobného a dílo je vykonáno.

panenka

Ano mosoji tohle všechno vím jen nevím ten první krok když kliknu na ladění frekvence se mi hledá až se najde zastaví se to ale šumí mi v tom když dám upravit a zadám frekvenci dám ok ještě to uloženo nemám a nechápu právě proč je to těžké bez návodu dělat