Nechápavé

Jak našetřit??

Šetřím na počítač za 13 tisíc…
Chtěl bych si na něj nejrychleji vydělat,poradil by mi nekdo jak atd?? (Na brigadu uz chodim, ale tam mam za cele prazdniny jen 1 000 Kč a ve meste, kde bydlim, tu vic brigad neni)
Zatim mam nasetreno 1 600kc coz je maaaaalo :) :)

PS je mi 15 :) :)
Dekuji za kazdou radu jak si vydelat…

Odpovědi
arygnoc

kosiť trávniky – rastú až do zimy (požičať si strunovku? – alebo investovať do nejakej lacnej, nech na seba zarobí – keď budú kšefty), i ploty možno natierať, výpomoc na stavbe (s rozumom!), záhrade, proste výpomoc v okolí.

😉

ReHu

Projdi podobné, zde již mnohokrát položené, otázky.

Awe

Hele, až na to příjdeš dej mi vědět…Já makám v robotě jak bulhar, beru i přesčasy a stejně mám jenom ho. A i to ho v dnešní době něco stojí.