monkeyy

Jak nasbírat body ??

Nejlepší odpověď
jáára

na co?
Tuhle psali, že když projedeš přejezd na červenou, dostaneš sedm bodů :D

Další odpovědi
Drap

Odpovídat, dávat otázky. Otázky rozmyslet a formulovat tak, aby byly k něčemu dobré a nebylo to jen obtěžující blábolení. Stejně tak přistupovat k odpovědím.

Nechápavé

K čemu ti jsou?

ReHu

Klást otázky zajímavé pro víc lidí a odpovídat s rozmyslem.
Nejlépe každý den 🙂

redy

O jakejch bodech mluvíš?

zjentek

to je těžce vydřený- odříkáš si sport, cestování, atd. a pak seš bez kondice a bez poznání, takže odpovědi pak kolikrát vaříš z vody ..když chceš bejt vysoko nad zlatem, tak se ti kolikrát zhroutěj i vztahy ..často ti nezbude, než si pořídit fenku ;qqq