hanyking

Jak nařezat kartonové papírové krabice na díly tak 5X5cm?

Jak nařezat kartonové papírové krabice na díly tak 5X5cm? Potřebuji je jako podestýlku pod želvy tak nemusí to být nějak přesné. Řezal jsem to nožem a to je pracné.

Odpovědi
mosoj

Hodně pracuji s kartónovými krabicemi. Používám toto :

http://www.eva­.cz/zbozi/41581/nuz­ky-multifunkcni-einhell-aku-bt-xc-3-6-li-ion/

Kupoval jsem ale laciněji, nebo větší zubatý nůž. Bez zubatého nože na lepenku nechodit !!
Doplňuji:
Nařezat to jde i na malé cirkulárce.

ministri

Nebo na elektrické lupínkové pile.

hanyking

Jde těma aku nůžkama nařezat třeba 5 kartonů najednou?

mosoj

Tak on není karton jako karton. Já s tím střihám lepenkové krabice a dvě by to zvládlo. Koberec to také ustřihne. Takže omezení je v tom aby se to vešlo mezi ty dvě čelisti. Jinak to jde ale velmi rychle. Jako když řešeš.

Hodně najednou lepenky řežu na malé cirkulárce.