Bublinnka

Jak napsat zip kode?

Dobrý večer, mám takový problém. Při vyplňovaní zahraničních dotazníků narazím na problém s vyplněním zip kódu (PSČ). Např. 702 00 nebo to napíšu bez mezer a stále mi to píše že je to špatně. Nevíte jak na to. Nemá být předtím ještě nějaká zkratka nebo tak?

Nejlepší odpověď
quentos

divné :{/> je to asi tím, že jsou zvyklí na ta svoje americká a jiná neberou v úvahu. Pomoci by mohlo nejprve napsání/vybrání země (ČR), pak už by to protestovat nemuselo.

Další odpovědi
player242

Zkus to napsat dohromady :)