Jak napsat žádost o zvýšení alimentů?

Jak napsat žádost o zvýšení alimentů.Co musí vše žádost obsahovat.

Odpovědi
standa

Vedle identifikačních údajů všech zainteresovaných osob (dítě a oba rodiče) do žádosti napište volnou formou hlavní důvody, které vás vedou k podání návrhu:

  • zda a jak se zvýšily výdaje na dítě (je starší, tak nové oblečení…, nové aktivity mimoškolní činnosti, změna školy, atd., atd.)
  • zda a jak se změnily vaše příjmy
  • zda a jak se změnily příjmy otce dítěte

No prostě vše co si myslíte, že by SPRAVEDLIVĚ mělo být vzato do úvahy pro navýšení výživného.

Ideální bude, abyste soudu rovnou doložila své příjmy za poslední 3 roky a případně doložila kopie dokladů všech větších vydání…

Soud poté nařídí jednání, na kterém budete obhajovat svá tvrzení a otec dítěte bude obhajovat své důvody proto, aby výživné nebylo zvýšeno.