Ecata

Jak napsat žádost o ubytovací stipendium?

Jsem čerstvým studentem Ostravské univerzity v Ostravě a splňuju všechny podmínky pro udělení stipendia. Pro jeho přiznání je nutné poslat žádost, ale nikde se nepíše, jak by měla vypadat…Na internetu jsem žádný vzor nenašla.

Odpovědi
anonym

Tak jej napiš volnou formou a hlavně nezapomeň doložit potřebná potvrzení (o přijetí, trvalé bydliště apod.)
Případně lze zaslat dotaz na mailový kontakt, na škole už fungují.
Jinak stipendium je studijní, tohle je příspěvek na ubytování (jak na koleji, tak na privátě).