jak napsat žádost o propuštění z vazební věznice

jak napsat žádost o propuštění z vazební věznice, slib

Nejlepší odpověď
člověk

jakto,že máte ve vazební věznici přístup k internetu,

Další odpovědi
Losos

Jakto, že pokročilý uživatel se ptá na něco, co nebylo v otázce vůbec zmíněno a ještě k tomu vůbec neodpoví na otázku a uživatel amatér nemůže zadat ani palec dolů.

Jinak otázka je formulována dost nejasně, já osobně bych ji napsal buďto perem, nebo na počítači .. věřím že má odpověď pomůže.

standa

Problematika propuštění z vazební věznice je docela složitá (myslím tím, aby byla vyloučena procesní chybovost a žádost tak měla už zpočátku šanci na úspěch), takže určitě doporučuji se obrátit na advokáta, který vám žádost sepíše.

Jen pro představu níže uvádím, jaké jsou teoretické možnosti:

Trestní zákoník umožňuje využití několika alternativních postupů ve fázi před vynesením rozsudku:

  1. Nahrazení vazby dohledem
  2. Podmíněné zastavení trestního stíhání
  3. Narovnání

Každý z těchto ´postupů´ má své výhody a nevýhody a konkrétní použití musí být navrženo v závislosti na daném trestném činu a okolnostech které jej doprovázely…