jaruskaberus

Jak napsat žádost bývalému zaměstnavateli o provedení tzv. ročního zúčtování daní za rok 2014.

Jak napsat žádost bývalému zaměstnavateli o provedení tzv. ročního zúčtování daní za rok 2014. Smlouva mi skončila v květnu 2014 a od té doby jsem na mateřské.

Odpovědi
Nika_K

Buď můžete roční zůčtování vypsat sama, nebo se na něj obraťte, tedy spíše na účetní.. Do práce se budete vracet nebo??

ivzez

Zajděte k býávalému zaměstnavateli
a žádost napište a podepište na místě.
(Žádost musíte zaměstnavateli doručit
do 15. února a poštou už by to nemuselo vyjít.)

liliyabb

Haló
Jsem slečna Lillya, jsem opravdu rád svůj profil (odpovedi.cz), já nevím, jestli si můžete udělit svůj požadavek a udělej mi laskavost, Tak jsem opravdu rád, navázat dlouhodobý vztah s vámi, takže pokud jste zájem, napíšete mi na tento e-mail (liliyayak2@hotmail.com), protože mám něco velmi důležitého říct o sobě včetně mého obrázku.

ivzez

@Nika:

Roční zÚčtování provádí zaměstnavatel.
Zaměstnanec by musel podat daňové přiznání.

Pokud pracovní poměr skončil v květnu 2014,
nemá se tazatelka po skončení MD/RD kam vrátit …