Makuš

Jak napsat začátek popisu prázdnin?

Nejlepší odpověď
annas

Jednoduše. Jen poznámky. Pište, jak cítíte sama.

Skončil školní rok, po 10 měsících pilné práce zasloužený odpočinek, 2 měsíce svobody, bez školních poivnností. Pohled na hodiny, je ráno, jaký bude den,, plánujete co dál

Poslední školní den, konec povinností, zítra první den prázdnin. Hurá… odjíždím s rodiči …

Další odpovědi
Drap

První červen, začínají prázdniny.
Doplňuji:
Omlouvám se, mělo být samozřejmě – První červenec

anonym

Nechci kárat, ale Drape, spletl ses o měsíc!

marci1

Tak jsme se konečně dočkali ! Je tu 1. červenec, začátek prázdnin ! 🙂