Mallorca

Jak napsat vtipné a trefné přání k narozeninám, když dárkem je erotická pomůcka?

Mám odpovědět na tuto otázku nějakým vtipným stylem, ale nic mě nenapadá, tak se ptám tady :) : Co bys napsal/a zákazníkovi, který si na našem e-shopu objednal venušiny kuličky a do poznámky u objednávky napsal, abychom mu do balíčku přibalili blahopřání k narozeninám.

Nejlepší odpověď
Kepler

Třeba: hodně intenzivních zážitků při cestách za hranice všedních dnů!

Další odpovědi
marci1

Narozeniny Ti přeji slastné,
ať máš stále pohodu.
K tomu všechno krásné,
vždy jen dobrou náladu.
Krásné narozeniny! 🙂