abcdef

Jak napsat věty v němčině

Musím napsat deset vět v Němčině Co jsem dělala včera. Např. Včera jsem trénovala. Včera jsem spala. Včera jsem jedla. atd. prosím může mi to někdo napat. dííík

Nejlepší odpověď
Alesh

A proč to musíš napsat? Našeptává ti to nějaký vnitřní hlas nebo to je úkol? Pokud to prvé, pak vyhledej psychologickou pomoc, pokud to druhé, pak otevři sešit či učebnici.

Další odpovědi
quentos

nemůže. Domácí úkoly za líné studenty tady nevypracováváme.

ivzez

Nenapíšu,

Ale doplníš-li otázku o úkol v němčině,
opravím ti jej.

Löwe

Google.cz/translate

Sesmol si to sama..

dnb

https://transla­te.google.cz/?hl=cs&t­ab=wT

Děda Louda

Nejlepší to bude německy.

Pepa25

V čem je problém? Tři věty už máš (doporučuju jen nezačínat pořád stejným slovem). Tak ještě 7, zopakovat si tvorbu min. času v němčině, překládat a dodržovat slovosled …