HakitoCZ

Jak napsat v HTML/javascript posunutí stránky?

Hojte,
Tohle je další otázka pro webmastery.
Chtěl bych se dozvědět, jak posunout okno na prohlížený obsah. Použiju příklad wikipedie. Když si na wiki najdu nějaký článek, na začátku je menu a když na něco kliknu, přejede mi obraz na určitý obsah, který chci vidět. Nenapadá mě, jak to přesně vyjádřit..
Něco jako je <a href=„#“> ale ne na začátek stránky, ale třeba na <h1> nebo něco jiného…
Doufám, že je to pochopitelně napsané… :D
Díky všem obětavým a pomoci-schopným.
/* Kdyžtak rozjedeme diskuzi */

Nejlepší odpověď
Alesh

No a dyť sis odpověděl, ne? 😉

<a name=priklad></a> Text příkladu

<a href=„#priklad“>Po kliknutí na tento odkaz odroluje stránka na záložku příkladu.</a>

Zdroj: http://www.jak­psatweb.cz/html/od­kazy.html