fnin

Jak napsat úvahu na téma „jak trávíme volný čas v naší rodině“

Nemáte někdo napsanou úvahu na téma „jak trávíme volný čas v naší rodině“. A nebo kdyby jste mi byli někdo schopni poradit jak se taková úvaha vůbec píše byl bych vám moc vděční. Chodím na technickou školu a toto mě nečekal že nám něco takového můžou dát..předem děkuju

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Úvaha je útvar poměrně dost volný, takže asi začít takovým jednoduchým popisem, jak takový volný čas – tj. třeba večery, ale hlavně víkendy, prázdniny a dovolené, u Vás doma probíhají – jezdíte někam, kam, na chatu, k moři, trávíte čas společně, nebo každý zvlášť, baví vás stejné věci, nebo má každý člen jiného koníčka atd.
No a protože to je úvaha, až tohle vše napíšeš, zamysli se a napiš, jestli Ti to takhle vyhovuje, jestli je to dobré a co si myslíš, že byste mohli dělat jinak, lépe, častěji a naopak, co ti připadá jako zbytečné a nebaví tě.

Další odpovědi
Lamalam

Jak máme proboha vědět, jak trávíte volný čas ve vaší rodině? Nehledej v tom žádnou vědu, prostě napiš jak trávíte volný čas u vás doma.