Jak napsat toto jméno po anglicku, aby to američani četli správně?

Mám pár kamarádů z jiných zemí, se kterými se musím dorozumívat anglicky, a chci jim napsat o kočce jménem Píďa, ale pochybuji, že budou vědět, jak to jméno má znit, když tam jsou znaky, co neznají.
Přemýšlela jsem, že to jméno napíšu jako „Peedia“. To na translate googlu znělo podobně, i když to víc znělo jako „Pídija“. Nevíte, jak jinak to jméno přeformátovat, aby po přečtění znělo jako Píďa?

Nejlepší odpověď
quentos

asi tak nějak, možná ještě lépe „peedya“ s tvrdým
kočka se však jmenuje tak, jak se jmenuje, a přece ji nebudem kvůli natvrdlým Američanům přejmenovávat – nechal bych to v originále a případně do závorky napsal „pronounced ‚Peedya‘ “

Další odpovědi
Alesh

Tak to namluv sama a pošli jim audio soubor. 😉 A můžeš je i zpětně požádat, jak by to napsali.