vita

Jak napsat stížnost?

Zdravím,prosim poradte jakou formou mam sepsat stižnost na souseda bytovému družstvu? Vim že nočni klid začíná od 22h,ale jde o to ze již 6měsic nad nami rekonstrujuji byt a vzhledem k tomu že dělame s partnerkou na 3 směny,tak se po nočni nedá spat a unava se den ode dne stupňuje.Soused měl být hotový od řijna do vánoc ,zvonili jsme na neho,ale nikdo neotvirá,domovnik s tim nic nedělá.Děkuji za radu.

Odpovědi
ivzez

Vito, tohle je sice nepříjemná situace, ale stížností byste ničeho nedocílil.

Započatou rekonstrukci bude potřeba dokončit nebo vrátit do původního
stavu (pokud by soused rekonstruoval bez souhlasu družsstva).

Druhou možností byste sice souseda otrávil, ale hluku byste se nezbavil.
Návrat by naopak mohl trvat déle než dokončení.

Domovník ani družstvo s tím těžko mohou něco udělat.
Mohou se pokusit sousedovi domluvit, ale už mu nemůžou
nařídit, aby měl potřebné peníze, nebo aby byl potřebný
materiál právě na skladě …