Petula

Jak napsat na PC americký dolar-velkéS,uprostřed lomítkoS

Dostala jsem heslo na přihlášení do datové schránky,které obsahuje velké S a uprostřed je lomítko.Nevím,jakou kombinaci kláves zvolit na napsání hesla.
Děkuji za odpověď.Můžete mi prosím poradit?

Nejlepší odpověď
LuciJe

Přepněte si klávesnici z české na anglickou (stiskněte zároveň tlačítka ALT a Shift – v liště dole vpravo vedle panelu spuštěných programů se změní CS na EN) a pak použijte znak přímo z klávesnice (v horní řadě čísel Shift a 4). Potom si klávesnici stiskem ALT a Shift opět přepněte na českou.

Další odpovědi
macíček

zmáčkni alt+36