rady74

Jak napsat na klavesnici

Jak mím napsat na klávesnici takové to kroucené"a",jako je např. CaA?A jak se píše háček nad D.Děkuji

Nejlepší odpověď
Vikičistič

CaA jestli myslíš toto & tak to se píše
ctrl alt c a je to. Háček nad Ď zmáčkni shift a v pravo nahoře háček a je to. čau Viktor.

Další odpovědi
Olaf

Co to je „kroucené A?“ 🙂 @, nebo &? Já klávesnici nepřepínám, ale používám AltGr + znak (pravý alt). Např. AltGr+V = @, AltGr + C = &, AltGr+ů = $, AltGr+e = € apod. Háček nad D se udělá jako jakékoli jiné velké písmeno s háčkem, tj. Shift+klávesa nalevo od Backspace (<---) + D.