samiksebik

Jak napsat na A4 jedno písmeno přes celý papír? Samozřejmě ve Wordu.

Jde to?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Záleží jaké písmeno – třeba s Č nemám problém – a v jakém fontu. Jinak samozřejmě co největší písmo a okraje 0.

Další odpovědi
jáára

Odstraň okraje?
_
E: Mám raději Corel.

Alesh

Z tohohle bys to měl pochopit, viz zdroj.
Prostě napíšeš si to jedno písmeno vycentruješ ho, můžeš zmenšit okraje a pak ho prostě jen označíš a zvětšíš na potřebnou velikost.

Zdroj: https://cs.so­ringpcrepair.com/how-to-increase-the-font-in-word-more-than-72/

Arne1

Zvětšit písmeno tak aby stránku vyplnilo. Podle toho co jsem zkoušel to chce velikost asi 600–800, záleží na fontu a řezu. To, že tak velká čísla ve výběru nejsou vůbec nevadí, prostě tam z klávesnice napište potřebnou hodnotu. Ale stejně, pokud to je jednorázovka a nepotřebujete to mít jako součást dokumentu, tak libovolný grafický editor (IrfanView) bude jednodušší.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.