MonkeyKing

Jak napsat míšenec v angličtině?

I was born mixed Italian and Czech – je to správně?

Nejlepší odpověď
mokrygorky

Pumík: Už si to laskavě srovnej v hlavě.
MonkeyKing: Spíše: I am mix between Italian and Czech.
I have Italian and Czech descent.
Nebo my ancestors were(are) Italian and Czech
A míšenec? Multiracial

Další odpovědi
anonym

I am a mongrel Gypsy, Jew and dominant albino, I have meat three colors, but I'm biased racist monkey king!
Doplňuji:
…,nebo jim rovnou napište "I'm Humanzee"to by bylo asi výstižnější.

anonym

mokrygorky – Nemějte péči ano?!A když už jsme u toho,tak proč opičí král pokládá rasistické otázky a dělá ze sebe blbce,když sám má co nejmíň říkat,ale chápu,že každý nemůže být překládací robot bez emocí jako jste vy,nebo google…
http://farm2.sta­ticflickr.com/1268/51­87590335_6668010656_z­.jpg
http://en.wiki­pedia.org/wiki/Hu­manzee

MonkeyKing

Co?

anonym

Ne opravdu kamarády nehledám,takže nic.

MonkeyKing

Raději nějaký šelmy jak hádám podle obrázku :D Ale je s tebou sranda :D