Kajushkaa

Jak napsat knihu ?

Už dlouho přemýšlím o tom, že napíšu nějakou knihu. Nápadů mám spousty jenže nevím jak to podat, aby to „chytlo“ čtenáře. Už hodněkrát sem se snažila něco napsat, ale vždy to všechno skončilo stejně – v koši. Uvítám jakoukoliv radu. Děkuju. :)

Nejlepší odpověď
kropitko

Cítím s Vámi,už jsem za svůj život napsala několik básní,povídek,do­konce mám v počítači tři nedokončené knihy…když to pak po sobě čtu,tak jsem si jistá,že by to nikdo jiný nečetl.....jediná rada je,buďte svoje,co chcete to napište,hlavně ať to má hlavu patu …nejlepší,aspoň co já si myslím je v dnešní době psát něco odlehčeného,jed­noduchého,bez­starostného,a­by se čtenář uvolnil a odpočinul si u toho…

Další odpovědi
BENYTA

Tenhle nápad mi taky leží v hlavě téměř celý život…už nic nevyhazujte,spíš se zajímejte,kdo by jaký žánr chtěl vydat,bohužel je podstatnější,kdo to zrealizuje…

ReHu

Tak to neházej do koše, ale zkus to někomu poslat. Nikdy nevíš…můžeš se i chytnout 🙂.
Hodně štěstí.