popcorn

jak napsat klukovi že ho miluji?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlepší by bylo napsat : Miluji tě !

Další odpovědi
hanulka11

myslím, že to vycítí a nemusíš to psát..... stačí pohled do očí

anonym

hlavně né nějak před spolužáky, známímy, rodinou mu říct poprvé miluji tě.
někde v psaníčkách nebo při řeči venku, nebo někde, kde vás nikdo neslyší, hlavně né za ním dojít a rozkřičet se na něj, že ho miluješ, by se akorát polekal chudák :)

kosaaaak

konečně jsem si odblokoval profil, takže už mi to můžeš napsat na e-mail, jestli to nechceš řešit takhle veřejně