jak napsat dopis žebrající o příspěvek na konání kulturní akce ?

Odpovědi
baghira

Podle mě nijak – žebrání je nedůstojné. Ať ty náklady pokryje vstupné nebo reklama.

Leontyn

Záleží na tom, co také můžete nabídnout na oplátku. Jestliže žádáte o grant město, pak parametry žádosti naleznete na webu. Jestli firmu, pak nabídněte např. jejich banner na akci, logo na letáku. Připojte projekt.

DavPle

Milý anonyme, neztrácej čas s „žebrajícím dopisem“.
Napiš na jednu stránku, o čem kulturní akce bude a jakou a na co potřebuješ pomoc.
Na druhou stránku si napiš, co získám, když akci podpořím.
Pokud budou dávat obě stranky smysl, dobře se je nauč a osobně s nimi navštiv potenc. partnery ve svém okolí. Hodně zdaru!