Avatar uživatele
talka

Jak napsat dopis papeži, aby se dostal až k jeho rukám?

Je to možné? Myslím, že ani přes Twitter to nelze – potřebovala bych znát názor nejvyšší kompetentní osobnosti. Zatím jsem se nemohla nikde dovolat!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, zjentek, gagaga, Agneta, gecco, zzzlatokopka před 3360 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Domnívám se, že nejvyšší kompetentní osobnost na tomto serveru jsem já. Podíval bych se na stránky Vatikánu, jestli tam něco k tomu nepíšou.
Doplňuji:
Našel jsem nějaké info zde: http://vatican­.com/question­s/66/does-the-pope-have-an-email-address

Papež František nemá přímou e-mailovou adresu, ale můžete kontaktovat vatikánský tiskový úřad na adrese: av@pccs.va .

Případně můžete kontaktovat papeže klasickou poštou na adresu:

His Holiness, Pope Francis PP.

00120 Via del Pellegrino

Citta del Vaticano

Upravil/a: klumprt

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

pokud ti na Vyslanectví při Svaté stolici ;) nepomůžou, tak musíš sem:
http://velvys­lanectvi.com/va­tikan.php
..klumprt mě tady nějak přehlédl, ale to nevadí, odpouštíme, jsme křesťané ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tomu se jen tak nedovoláš,on tu češtinu taky moc neovládá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nikdo ti nezaručí, že se dopis dostane přímo k papeži. To bys ho musela osobně předat a to ještě stále neni jisté, zda ho on bude číst.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Při nalepování známky nastrouháš (nožem) zlato (z kvalitního prstýnku >750min.) – nejlepší bude samolepící známka. Je to tajné znamení, že dopis je pro papeže osobně :DDD
Doplňuji:
A nebo napiš mě, já mu to předám… to víš, když je v Římě horko, tak je dobré zajít na umytí nohou k papeži…:DDD

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
talka

To klumprt:do Vatikanu jsem poslala rekomando.
To Jugar: jsou tam tlumočníci – i češi; jednomu provádím korektury jeho překladů.
To zjentek: na velvyslanectví jsem též psala.

před 3360 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek