Kubas11

Jak napsat dopis kde v něm je napsané jak sportovce obdivuji ?

NECHCI AUTOGRAM !!!!
jen se chci zeptat co tam mám napsat :)

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě domácí úkol, probíráte v češtině osobní dopisy.

Třeba fotbalistovi.
Začneš, žes ho nedávno viděl hrát, obdivovals jeho… (neznám tolik sport, proto si dopišeš). Uvědomuješ si, že je to dřina, vyžaduje hodně času, ale vítězství přináší radost. Spolehnutí na spoluhráče, důvěra. Sám jsi hrál fotbal, nejen pohyb, ale našel jsi kamarády. Jednou jsi měl úraz, koleno, takže jsi musel skončit. Z aktivního sportovce ses stal pasívním.
Chodíš do školy tam, byl bys rád, kdyby mu dovolil čas a navštívil vás a podělil se o úspěchy. Přeješ mu, aby on i jeho tým byli stále úspěšní a dočkali se nějakého ocenění.
Můžeš si samozřejmě vymýšlet.

Další odpovědi
www

Napiš tam proč vlastně píšeš.
Pak co se ti líbí/nelíbí a proč u něj/ostatních, co tě zajímá, kolik ti je let, co děláš, ap.
Tip

marťa382

Napiš mu třeba proč ho obdivuješ a co se ti na něm líbí.

Děda Louda

Co bys chtěl psát, když je to tam napsané?