jinsun

Jak napsat do firmy kde jsem již pracoval, zda nemají opět nějakou brigádu?

Napadlo mě akorát toto:
Předmět: Možnost další spolupráce.
Obsah zprávy: Dobrý den,
rád bych se zeptal jestli by u Vás nebyla možná opět nějaká brigáda nebo práce na zkrácený úvazek na osazování a pájení desek plošných spojů.
S pozdravem Moje jmnéno

příloha: CV

Na stránkách nemají nic o tom, že by hledali nové lidi, takže nevím pořádně jak na to. Díky

Nejlepší odpověď
anonym

Nejlépe uděláš, když se dotážeš ´někdejšího´ šéfa – na něj snad kontakt máš, ne?
Pokud byl s tvou prací spokojen, může pro tebe udělat asi nejvíc.

Další odpovědi
Mirdas

Určitě bych v dopise firmě poděkoval za předešlou brigádu a potom požádal o další.
Ovšem vždy je lepší si tyto věci domlouvat osobně a zda v minulosti byla firma s vaší spoluprací spokojena je velká naděje že uspějete.