Dre

Jak napsat bývalému spolužákovi?

Dobrý den, ráda bych napsala e-mail bývalému spolužákovi, kterého jsem neviděla přes 10 let, ale nevím jak začít a co vlastně psát? Nevím, jestli si na mně bude ještě pamatovat. Ráda bych věděla, jak žije, jak se mu daří. Děkuji.

Odpovědi
gecco

Ahoj,
já jsem Pepička Nováková (ta šikovná s culíky) – pamatuješ se na mne?
Ráda bych věděla, jak žiješ, jak se ti daří.
Moc se těším na tvou odpověď.
Kontakt na mne:
PepaNovakova@server.cz
+420 999 123456

😉
Přece mu nebudeš hned napoprvé (po deseti letech) psát román ve verších, ne?

Wnaty

Nejprve se asi představ, popiš mu, jak jsi vypadala a která jsi byla před těmi deseti lety, jestli spolu máte nějakou vzpomínku, tak použij tu.
Pak bych uvedla důvod, proč píšeš (zajímá Tě jak se mu daří) a poté mu napsala jak žiješ ty, v pár stručných větách 🙂.