Kajushkaa

Jak napsat a vydat knihu???

Ahojky všem…chtěla bych se zeptat jestli má někdo zpušenosti s úspěšným dopsáním knihy a následně jejím vydáním. Chci říct, že mě psaní neuvěřitelně baví a zajímalo by mě jak bych popř. mohla svůj výtvor vydat…

Nejlepší odpověď
Ella

je to docela složité, ale existují nakladatelství, která jsou ochotná vydat knihu i začínajícím autorům, samozřejmě ne zadarmo.
Samozřejmě to chce finální text, s korekturou, my jsme si navrhli i vlastní grafickou úpravu a sazbu. Samozřejmě nejde vydat pouze jeden výtisk, musí jich být určitý počet…

Další odpovědi
quentos

taky jsem napsal cca 350-stránkovou, vydání se chystá, zatím probíhá fáze finálních úprav a korekce rukopisu. Bohužel je to všechno o konexích a známostech. Poptejte se – kamarádka kamaráda nějakého Vašeho kamaráda bude nějakou vlivnou známost ve vydavatelstvích mít. Jinak to v ČR je pro nás začínající autory dost krušné, není to holt jak v Americe :{(>

Elk

Pokud máš Utorrent / jestli ne, tak je na Stahuj – nainstalovat / tak si stáhni : Jak napsat bestseller – torrent a tam se dozvíš víc. Adresa je dole. Hodně zdaru.

Zdroj: http://tracker­.cztorrent.net/to­rrent/jak-napsat-bestseller/96476