Avatar uživatele
Kajushkaa

Jak napsat a vydat knihu???

Ahojky všem…chtěla bych se zeptat jestli má někdo zpušenosti s úspěšným dopsáním knihy a následně jejím vydáním. Chci říct, že mě psaní neuvěřitelně baví a zajímalo by mě jak bych popř. mohla svůj výtvor vydat…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, hanulka11, Anikitos před 4890 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ella

je to docela složité, ale existují nakladatelství, která jsou ochotná vydat knihu i začínajícím autorům, samozřejmě ne zadarmo.
Samozřejmě to chce finální text, s korekturou, my jsme si navrhli i vlastní grafickou úpravu a sazbu. Samozřejmě nejde vydat pouze jeden výtisk, musí jich být určitý počet…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

taky jsem napsal cca 350-stránkovou, vydání se chystá, zatím probíhá fáze finálních úprav a korekce rukopisu. Bohužel je to všechno o konexích a známostech. Poptejte se – kamarádka kamaráda nějakého Vašeho kamaráda bude nějakou vlivnou známost ve vydavatelstvích mít. Jinak to v ČR je pro nás začínající autory dost krušné, není to holt jak v Americe :{(>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Elk

Pokud máš Utorrent / jestli ne, tak je na Stahuj – nainstalovat / tak si stáhni : Jak napsat bestseller – torrent a tam se dozvíš víc. Adresa je dole. Hodně zdaru.

Zdroj: http://tracker­.cztorrent.net/to­rrent/jak-napsat-bestseller/96476

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek