postcd

Jak například komunikujete/hra­jete s malými dětmi, které ještě nemluví?

děti cizích lidí, kteří jsou u vás na návštěvě. nějaké nápady?

Odpovědi
Kelt

Malému dítěti je třeba se věnovat. Mluvit s ním, ukazovat, vysvětlovat. Dávat mu hračky, aby je poznával hmatem. Dítě je zvyklé na své nejbližší.

anonym

Každé děcko freaguje jinak na jinej ksicht,některé se bojí,jinému je to fouk,
snažím se ho rozesmát,děti miluju.