Anonymka20

Jak napravit zkaženou schůzku?

Ahoj všichni! Nevím komu jinému se vyzpovídat, abych dostala objektivní názor na můj problém. Věc se má tak, že jsem se po internetu seznámila s jedním hrozně fajn chlapem ( je to známý člověk, takže jsem věděla jak vypadá a jak se chová, potkala jsem ho na akcích atd…), ale až na sociální síti jsme si začali povídat. Sedli jsme si opravdu perfektně a skoro ve všem měli stejný názor. Byla jsem dlouho nemocná, a tak jsme naše setkání museli mnohokrát odložit, ale tento víkend jsme měli oba konečně cas a tak jsem za nim přijela. On byl skvělý a vtipny jako vždy, ale já se s ním proste nedokázala uvolnit a bavit se, mám teď problém v rodině, úmrtí blízkého člověka (s jeho přítomností to nesouviselo) a proste na nic jiného nemůžu myslet. Zřejmě si teď myslí, že se takhle chovám pořád a to se mu samozřejmě nelíbí, čekal zábavnou a upovídanou slečnu, kterou ovšem jsem, jenže já jsem teď prostě úplně mimo. Vím, byla to chyba jezdit za ním v takovém špatném psychickém stavu, ale já myslela, že na to nebudu myslet a odreaguju se. Zkazila jsem to a je mi to teď moc líto, chtěla bych mu to vynahradit a dostat jeste šanci az na tom psychicky nebudu tak špatně. Proto vás prosím o odpověd: jak byste na mém místě postupovali? Z pohledu muž i žena. Popřípadě nějaké další rady, jak bych měla postupovat? Jen bych ještě dodala, že je starší, ale oba jsme dospělí a rozumní lidé. Děkuji všem za rady a odpovědi:)

Nejlepší odpověď
iceT

Buď upřímná a tomu člověku na síti sděl,že jsi nebyla ve své kůži,důvody prezentovat nemusíš,normální člověk takovou indispozici pochopí.

Další odpovědi
Damiana

Řekla bych mu rovnou, že mu moc děkuji za fajn setkání, které ti v tu chvíli i dost pomohlo, protože teď prožíváš složitou situaci – a řekla bych co se děje. A také bych mu pověděla, že jsem tím pádem nebyla ve své kůži a možná nebyla ta holka, se kterou si po netu tak rozumněl. Ale že ti jeho přítomnost byla milá, a že by ses s ním ráda viděla i jindy. Nemusíš se omlouvat za to, co se ti smutného děje, je to lidské – to bys byla akorát za sobce, který vše osobní a důležité dokáže hodit za hlavu kvůli týpkovi, kterého sotva zná. Jestli by se mu to nelíbilo, není moc o co stát.

Hykam

Jak píše iceT, je normální, že člověk na první schůzce je nejistý, nervózní a že se to všechno projeví na jeho chování.
Pár takových setkání jsem taky absolvoval než jsem našel tu pravou a ta nervozita byla oboustranná. Věř, že každou další schůzkou se to bude jen zlepšovat.