NIkki199

Jak napravit moje vlasy?

Zdravím! Potřebovala bych poradit, co mám dělat s mými vlasy.
Poslední dobou si myslím, že už z nich snad zešílím.
Mám poměrně dlouhé – vlnité, tmavé vlasy, které mi pořád trčí do všech stran. Nevím, jestli jsou vysušené, nebo poničené(ale to spíš ne protože vlasy nemám vůbec barvené)… Už jsem zkoušela snad uplně všechno, prostě když ráno vstanu a učešu se, tak mi nahoře na hlavě všude trčí takové krátké vlasy, vypadá fakt děsně a ještě ke všemu, když vyjdu ven a je třeba jen trochu vlhko, nebo je po dešti tak se mi z těch vlasů vytvoří takové mini afro a vubec nic s tim nejde dělat. Prostě normálně po délce mám ty vlasy takový vcelku normální ale nahoře u kořínků se mi děje prostě tohle a nejde ani ničim uhladit, když na to dám vodu, tak je to ještě horší… teď jsem začala nosit ohon nebo drdol aby to nebylo tolik vidět ale fakt bych potřebovala od někoho nějákou radu, která už konečně pomůže :( Třeba jestli nemáte zkušenosti s nějákým přípravkem na vlasy nebo šamponem, nebo prostě nějaký tip…

Nejlepší odpověď
petra15

Asi se budes muset s dlouhymi vlasy rozloucit , nebot jsou zasazeny vlasovym splitem,– cili skutecne jista vysusenost, rekla bych, ze je to samponem, porid si kvalitni

Další odpovědi
Araxis

Šikovná kadeřnice vlasy tak sestříhá že ty těžky prameny přilehnou k těm cancourům.Kdy naposledy jste byla u kadeřnice?
Osobní zkušenost.

Lili Marlene

Stříhání nepomůže. Na tenhle typ vlasů zabírá rozčesávání hřeben, když jsou ještě hodně mokré, možná by stálo za pokus občas si vlasy vyžehlit. Jinak mě napadá, jestli to trčení nemůže být statickou elektřinou :D Asi je to prostě takový typ vlasů a moc toho udělat nemůžete.

KerrKnock

Tak to vem postupne. Nejdriv si zmen sampon, muze to byt tim. Ted me napada, pouzivas kondicioner, ne? Ten by ti mel vlasy spise celkove zjemnovat a uhlazovat. Pokud to nepomuze, zkus si je vyzehlit. Divila by ses, jak to pomuze. (vlastni zkusenost). pricemz existuje spousta pripravku- na vlasy po umyti, pred zehlenim, po zehleni, pro zanechani tvaru a lesku, pred rozcesanim, na rozcesani vlasu, staci si jen vybrat. Kdyz je mas rozpustene, zkousela sis je nalakovat nejakym dobrym lakem na vlasy? Nebo trochu tuzidlem-jinou penou na vlasy? Pokud ani tohle nezabere, zkus ke kadernici. ta by si s tim mela poradit.

anonym

Dej si na vlasy zábal, jak to ukazují ve videu, uvidíš, že ti to pomůže
http://www.you­tube.com/watch?v=XthAT_v­SC_Q

tamarca

A co zkusit doplňky stravy? mně hodně pomohly po porodu, když jsem měla vlasy v katastrofálním stavu a od te doby je beru pořád http://www.vi­xensshop.cz/pro­duct/nutricap-keratin-a-vitalita-30-kapsli/834959c37532

NIkki199

Myslíš?
Naposledy jsem byla u kadeřnice asi tak před měsícem..