kablik

Jak napravit chybu?

doufám že mi pomůže geOrge,totiž všude na mne vykukovalo upozornění žesi mám stáhnout novou vrerzi prohlížeče IE8,dlouho sem váhal, nakonec sem neodolal a ted mne to mrzí, nebot IE8 se mi vůbec nelíbí, přibyli nahoře 3 lišty s různými podlemne zbytečnými ikonami, takže se v tom vůbec nevyznám, předešlá verze 6 nebo 7 byly skromnejší, oto přehlednější, poradte jak to napravit, jde to jednoduše v sekci"přidat-odebrat programy" a následně stahnout jinou verzi? skusím řídi vaši radou

Nejlepší odpověď
anonym

To upozorneni na upgrade se vsude mozne objevuje hlavne kvuli tomu co je UVNITR prohlizece IE6, a je pravdou ze starsi verze exploreru byly tak spatne a pridavaly svymi chybami tolik zbytecne prace, ze webmasteri skutecne byly donuceni k razantnimu kroku a snaze ho vysachovat ze hry … zobrazuji upozorneni k updatu na stránkách na které už IE6 nestačí a k tomu se přidávají upozornění aktualizačního systému windows update.

presto ale, neni nutne prechazet na novejsi verzi zrovna internet exploreru, ktery je i v aktualni verzi 8 stale nejzaostalejsim prohlizecem na trhu. Je to jen jedna z moznosti jak problemy IE6 resit.

//

moznosti, jak uniknout pro vas nevhodnemu prostredi IE8, jsou asi tyto:

1/ bud si prostredi ie8 prenastavite tak ze bude vypadat jako starsi verze, coz pri trose klikani lze. (staci zalozit prislusny dotaz a popisi postup, jak ie8 prostredi stare verzi vzhledem priblizit)

2/ nebo odeberete ie8 a vratite se k pomale ie6 plne chyb, pisu to takto zamerne protoze navrat k ie6 je spatna cesta, je to skutecne velky krok zpet po technicke strance. A mnoho webu vam casem uz jen zamava, s tim ze na ne s takovym prohlizecem uz opravdu nemate narok – delaji to uz i nektere sluzby google, ktere pro ie6 pouzivaji funkcne specialne odlehcene verze svych sluzeb. Vratit se k ie6 nicmene muzete ve Start->Ovladaci panely->pridat ubrat programy→ zde zaskrtnout [*] Zobrazit aktualizace → a nakonec odebrat Polozky „Softwarove aktualizace systemu Windows Internet Explorer 8“

3/ nebo, a to by mozna byla vubec ta nejjednodussi i nejlepsi moznost, prejdete na prohlizec, ktery ma obecne lepe navrzene prostredi nez kterykoliv explorer i kvalitnejsi a efektivnejsi jadro (coz by mohl byt www.google.com/chro­me, www.firefox.com, www.opera.com – v tomto poradi)