Krejcík

Jak napíšu „Celá Británie oslaví Diamantové jubileum královny Alžběty II.“? (EN)

Díky předem, google překladači moc nevěřím, hehe.

Nejlepší odpověď
quentos

The whole Britain is going to celebrate Queen Elisabeth II's diamond jubilee.

(Kupodivu se u panovníků nenapíše obvyklá koncovka řadových číslovek.)

Se Vám nedivím, je to stroj a ten při překladu nikdy člověka plně nenahradí.
Doplňuji:
verze s „of“ se dnes pro lidi prakticky neužívá. Bejvávalo

Další odpovědi
MacChill

Whole Britain is going to celebrate diamond jubilee of queen Elizabeth I

Nejsem si 100% jist, počkejte až to někdo potvrdí.

MK44

Přes 100% jistotu MacChilla to potvrdím raději quentosovi.
(Snad by bylo ještě přijatelné: The whole Britain is going to celebrate the diamond jubilee of Queen Elisabeth II.)