mosoj

Jak napíši víceřádkový text do jedné buňky v Excelu ?

To co fungovalo ve starém v „novém“ (2003) nefunguje a nápověda mlčí.

Nejlepší odpověď
Alesh

Alt + Enter … pokud se nepletu, fungovalo zatím ve všech verzích, co jsem používal.
Pak je samozřejmě pro určité případy možné použít i formát a zalamování řádků. ale to se ti samozřejmě zalomí tak, jak to vyjde, zatímco Alt + Enter zalomí tam, kde chceš ty.

Další odpovědi

ctrl+enter? nebo shift… ted nevim

arygnoc

formát/buňka/za­rovnání/zalomit text

annas

Už jsem dlouho v Excelu nic nedělala, ale otevřela jsem si jeden tiskopis výkazu a nezapomněla jsem to.

Takže klikám v buňce pravou stranou myši a vybírám tak, jak jse uvedl. 🙂

mosoj

Nefungoval jsem já, již jsem to zapomněl.