Shady

jak napadlo lidi něco kouřit?

Nejlepší odpověď
briketka10

žádní indiáni !

Počátek kouření tabáku můžeme vysledovat k
civilizaci Mayů v Mexiku okolo roku 500 před
naším letopočtem.Zmínky o kouření jiných
rostlin můžeme nalézt ve védských památkách
v Indii, v době několik tisíc let před Kristem.
Zdroj :
http://www.ku­rakovaplice.cz/kou­reni_cigaret/za­jimavosti-a-statistiky/fakta-o-koureni/25-historie-koureni-tabaku-a-jine-zajimave-informace.html

Další odpovědi
Tisbo

Kouření pochází od indiánů, kteří začali míchat tabák s čokoládou, kvůli sladké chuti a uvolňujícím účinkům.

Hamon

Je to jen moje spekulace, ale ucinky mohli lide vypozorovat napr. pri pozaru.

mojitek

Hamon : požáry vznikají kvůli kuřákům? Tak to se předem omlouvám za případný budoucí požár který nevyhnutelně způsobím ,páč jsem kuřák taky.