smutny♥

Jak naložit s neopětovanou láskou?

Miluju ho… skládám pro něj básně..
myslím,že mu nejsem lhostejná..
a on si prostě na mě nedokáže najít ani špetku času.
Má smysl ztrácet čas a dalších 365 dní žít v naději?

Nejlepší odpověď
anonym

Ručně a stručně – poslat jej k vodě, dát mu košem, dát mu padáka…

Další odpovědi
gecco

Jsem pragmatik, takže taková exaltovaná vyjádření mne uvádí až do rozpaků…
😉
Hele – jestliže na tebe nemá čas, asi to s tou „nelhostejností“ nebude tak žhavé – najdi si jiný objekt „lásky“, takový, který ji bude opětovat podle tvých představ.
Případně své dosavadní lyrické výtvory vydej – třeba Oněgin měl/má světový úspěch.

redy

Nemám čas ztrácet čas. Asi tohle si řekni nikam to nevede, a jak to čtu ani nepovede

Drap

Najít si jiného. časem by se situace ještě zhoršovala.

da ny

Zbytečná ztráta času, sundat růžové brýle, energii nasměrovat jinam ;)

Reezo

Nejlépe ho znáš ty, takže určitě znáš důvod proč nemá čas?
Holt někdo má čas a někdo ne, ale je pravda, že když člověk chce tak si čas vždy najde. Doporučil bych ti, aby jsi to řekla své drahé polovičce o tvém trápení. Pokud tě má rád určitě se pokusí najít nějaké řešení.