Heřman

Jak naložit s 500,– Kč

Dobrý den. Mám 500,– Kč potřebuji buď koupit hru za 300,– Kč a nebo zaplatit knížku z knihovny také za 300,– Kč ale pozor musím mít 200,– Kč na autobus ale teď pozor kterou možnost si mám vybrat hru nebo knížku…

Když zapaltím knížku tak si mohu dát půjčovat knížky z knihovny protože teď to mám zablokované a nemohu jsi půjčovat knížky

Když si koupím hru tak mě přestane otravovat kamarád a co teď mám dělat porádíte my ale pozor pořát potřebuji 200,– Kč na autobus.

Nejlepší odpověď
Bobmarley

Kup si knihu i hru a choď pěšky, a ještě ti stovka zbude!

Další odpovědi
rosinka

Divná otázka. Když už sis dal tu námahu a ptáš se na to tady, tak já ti radím – zaplať si tu knížku a nenechej se otravovat.

tom004

Sice je to trochu zmatené,ale nejdříve bych vyrovnal dluh v knihovně.

Petr.S

Preferoval bych knížku 🙂

Zdroj: http://profile­.ak.fbcdn.net/hpro­file-ak-snc4/50259_64­963794534_7841834_n­.jpg