pavluš

Jak naladit satelit?

mám tel LG 3D již se zabudovaným sat přijím.Kopila jsem SKYLINK kartu i s čtečku.Po zasunutí se objeví pouze CI MODUL INSTALOVÁN A NIC SE NEDĚJE.PARABOLA JE NASTAVENA V POŘÁDKU.Jak se dostanu k tomu abych mohla naladit programy.Děkuji
Doplňuji:
čtečka je podle typu tv,tak nevím

Odpovědi
mosoj

LG TV nepracují korektně se všemi dekodéry ( čtečkami).
Je nutné aby vám to v prodejně vyzkoušeli a přímo udali typ čtečky s kterou TV komunikuje.
Doplňuji:
Byl jsem u toho osobně když to v prodejně při koupi nefungovalo a museli vyzkoušet několik, čteček.

mosoj

Nikoho ale přesvědčovat nehodlám.