tereza159

Jak naladit programy u kterých je napsané „Pilot: ON“?

Dobré odpoledne,
potřebuju poradit, našli jsme si parametry pro naladění programů Skylink a všechno naladit jde kromě programů u kterých je napsané „Pilot: ON“ hledali jsme všude možně na internetu i na samotných stránkách Skylinku, ale nikde nemůžeme najít co to „Pilot“ znamená po případě kde to zapneme. Na satelitu máme předplacené programy (všechno kromě HBO) ještě na celkem dlouho, takže s tímto asi nebude problém. Můžete mi někdo poradit jak a kde to zapnout abychom ty programy mohli konečně naladit.
A ještě dotaz číslo dvě, kde na skylink naladím program Extreme sports channel, hledala jsem to a nikde nemůžu najít parametry, tak kdyby jste někdo věděli alespoň stránku kde to najdu, informujte mě prosím.

Odpovědi
Fienir

Závistivý zloděj
Doplňuji:
To je záhada, tento příspěvek patří do otázky, jak se říká kříženci čecha a cikána. Netuším, co dělá tady.