22aa

Jak naladit dvbt2 programy přes lte anténu emos em-011?

Dobrý den.
Strejda pavel mi koupil nějakou divnou anténu který já nerozumím.
A nevíme jak se ladí.
Prosím poradíte mi co dělat aby zase šly programy?
Většinou mi to zlobí,skáče,nebo nejdou některé programy.
Nebaví mě pavouk. (koronavirus)
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Hlada

Je to obyčejná pokojová širokopásmová anténa s předzesiovačem. Napájet se dá z přiloženého síťového zdroje nebo ze set top boxu. Není na ní co ladit. Jen přemístit do místa dobrého příjmu. K tomu není potřeba žádná odborná znalost.

Další odpovědi
elkon

Anténa se neladí, ladí se televize. Pokud je anténa špatná, nebo špatně nasměrovaná, není pak co ladit.

Dochy

Jak píší kolegové.

  1. Je to TV anténa
  2. Není to LTE anténa
  3. Anténa se zpravidla neladí, dostaneš ji hotovou (jsou vyjímky, ale ne ve spotřebitelském segmentu pro TV vysílání)
  4. co s ní můžeš udělat:
  • zkontrolovat napájení
  • zkusit jinou polohu (bývá lepší dát ji dál od elektroniky

Bacha, ta anténa je určená do míst s dobrým signálem. Ostatně jako většina interiérových antén. Zjisti si kde máš vysílač a pokus se ji umístit tak, aby měla šanci zachytávat signál co nejméně tlumený zdmi a dalším vybavením bytu.

alik360

autoladění

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

A neumíme to naladit.
Musíme přinejhoršim pozvat nějakého technika který bi nám to udělal.

alik360

V menu byste měl najít autoladění.

22aa

To už ted mám. Díky. Mám už 35 kanálů.