sgr

jak naladit DVB-C

čus lidi mám plasmu s DVB-C a chtěl bych to využít koupil jsem modul Conax a mám i kartu UPC v návodu který jsem si našel říkají že si mám na naledění změnit nastavení země na Německo nebo Finsko nebo švédsko zkoušel jsem to na všechny tři a nejde mi to prosím kdo se v tom vyzná a funguje mu to tak poraďte díky za odpovědi.

http://www.re­cenze.okamzite­.eu/articles/jak-naladit-kodovane-kanaly-upc-digital-na-televizi/

Odpovědi
mosoj

Doufám že jsi si prohlédl i přiložené video, kde se říká že ladění se provádí bez!!
příslušné dekódovací karty. Kterou zemi máš zapnout určitě najdeš v návodu.
Myslím si že ve videonávodu je vše podstatné.
Pak už je jenom třeba mít signál od UPC !!

Razza

My máme Panasonic TV a přepínání mezi DBV-T a DBV-C máme přímo na dálkovým ovladači.